Kokybiškos medvilnės rankšluosčiai vonios kambariui

4Home siūlo platų įvairių tipų rankšluosčių pasirinkimą. Turime daug skirtingų spalvų, dydžių ir įvairios paskirties rankšluosčių virtuvei, saunai ir žinoma voniai. Pas mus galite surasti produkcijos pagamintos iš skirtingo storio ir tankio medvilnės pluošto. Jie puikiai sugeria drėgmę ir yra ilgaamžiai. Tikime, kad pas mus išsirinksite norimą gaminį.

Kokio rakšluosčio ieškote?

Lengviausia išsirinkti rankšluostį galima pagal 3 ypatybes:

  • Medvilnės pluošto tankis
  • Dydis
  • Spalva

Medvilnės pluošto tankis dar kitaip vadinamas svoriu – nusako pluošto tankumą. T.y kiek gramų sveria 1 kvadratinis metras pluošto. Kuo šis skaičius didesnis – tuo rankšluotis storesnis ir sunkesnis. Tačiau stori rankluosčiai kur kas geriau sugeria drėgmę, todėl jais daug greičiau nusausinsite veidą ar visą kūną. Taip pat jie šiltesni – jais malonu ne tik nusivalyti bet ir apsigaubti. Paprastai del savo audimo ypatumų didesnio tankio būna kilpiniai rankšluosčiai.

Rankšluosčio dydis ir spalva – visiškai individualus pasirinkimas. Tačiau renkantis spalvą įvertinkite, kad su laiku ji šiek tiek blunka. Ypač skalbiant su skalbikliais. Rekomenduojama rinktis neutralias lengvas spalvas. Šios yra artimesnės natūraliam medvilnės pluoštui, todėl spalva išliks ilgiau.

Klasikiniai spalvoti vonios kambario rankšluosčiai

Siūlome ir klasikinius įvairių spalvų rankšluočius. Dažnai taikome nuolaidas ir papildome savo inventorių, todėl jei nerandate norimo produkto – drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes pasistengsime jums padėti.