Kokybiškos tekstilės pagalvės iš medvilnės ir poliesterio pluošto

Kokybiškas miegas neįmanomas be ergonomiškos pagalvės, todėl renkantis sau tinkamą – įvertinkite šiuos aspektus:

  • Dydis Per maža pagalvė neprilaikys jūsų stuburo reikiamoje padėtyje ir miegant gali tiesiog susmukti. Per didelė pagalvė bus tiesiog nepatogi – spaus stuburą ar neleis atpalaiduoti kaklo.
  • Pluošto sudėtis Nors pagalvės rekomenduojama apvilkti užvalkalu – jos pluošto sudėtis svarbi vertinant ilgaamžiškuma bei priežiūrą. Daugiau poliesterio turintis pluoštas paprastai yra tvirtesnis ir tarnauja ilgiau.
  • Kamšalas Nemažai žmonių šiais laikais kenčia nuo įvairių alergijų. Didelę paros dalį praleidžiame miegodami, todėl tiesiog būtina teisingai išsirinkti kamšalą. 4Home siūlo įprastus poliesterio pluošto kamšalus bei poliesterio rutuliukus, lengviau prisitaikančius prie jūsų silueto.

Miegui ir interjerui

Siūlome tiek pagalves miegui tiek dekoratyvines pagalvėles interjerui puošti. Mūsų puslapyje galite rasti ir najų apvalkalų savo jau turimoms pagalvėlėms. Taip pat siūlome derančių patalynės komplektų ir antklodžių. Inventorių nuolat papildome nauja produkcija, todėl neradę trokštamų spalvų ar komplektacijos – prašome atsiųsti užklausą nurodytais kontaktai. Pamėginsime įgyvendinti jūsų norus!

Medvilnė ar poliesteris

Jei kenčiate nuo alergijų – rinkitės daugiau poliesterio turinčių pagalvių. Jos yra neutralios, ledžia odai kvėpuoti ir yra stipresnės todėl ilgiau tarnauja. Be to – ilgiau išlaiko savo formą ir jas lengviau valyti.