Medvilnės kilimėliai grindims ir voniai

Šaltoms arba drėgnoms grindims buityje pridengti rinkitės margaspalvius medvilnės kilimėlius. Jie apsaugos jūsų pėdas nuo šalčio bei suteiks komforto jausmą, kuomet basomis vaikščiosite vonioje. Kaip žinia drėgnose patalpose yra slidu, todėl toks kilimėlis ne tik apsaugos, bet ir sugers perteklinę drėgmę bei pašalins riziką paslysti.

Perdibta medvilnė

4Home siūlo perdirbto pluošto patiesiamus universalius kilimėlius. Šie yra pagaminti iš perdirbtos medvilnės, todėl yra draugiški aplinkai. Spalvingi ir storo mezgimo – jie pagaminti rankomis nenaudojant kitų pašalinių cheminių ar mechaninių priemonių. Toks kilimėlis puikiai priglus prie grindų, neslidinės bei bus malonus atsistoti. Jį galima skalbti skalbimo mašinoje.

Kilimėlis voniai

Jei ieškote ką patiesti vonios kambaryje – rinkitės voniai skirtus natūralios medvilnės produktus. Jų turime mažesnių dydžių, tinkančių mažesnėms patalpoms. Natūrali medvilnė yra tanki, šonai sutvirtinti papildomais dygsniais. Patiesta nesivels bei nepaliks pūkų, o skalbiant nepraras savo spalvos ir formos.