Tankios medvilnės chalatai su dirželiu

Šiltas tankios kokybiškos medvilnės chalatas
Kokybiški įvairių spalvų storos 100% medvilnės chalatai. Platus dydžių ir spalvų pasirinkimas bei prieinamos kainos. Išskirtiniai kilpinės medvilnės vyriški ir moteriški modeliai su dirželiais jūsų patogumui.

Chalatas labai asmeniškas rūbas

Mėgstame sakyti, kad chalatas dažnai yra tas drabužis, kurio kokybei kompromisų ieškoti nereikėtų. Tai rūbas kuris ypatingai asmeniškas ir išsirinkus teisingai gali užtikrinti ilgą komforto jausmą kaskart jį nešiojant.
Chalatai siuvami iš įvairių pluoštų: dažniausiai tai kilpinė ar šukuota medvilnė, vilna ar jos mišiniai, veliūras ir net poliesteris. Kadangi dažniausiai dėvimas ant nuogo kūno – rekomenduojama rinktis storą ir gerai perteklinę drėgmę sugeriančią medvilnę. Ypač patogūs yra “storieji” kilpinės medvilnės chalatai. Jie minkšti, malonūs liesti, gerai skalbiami ir ilgai tarnauja.
Rinkdamiesi chalatą teisingai įvertinkite sau reikalingą dydį – rankovių ilgį, liemens apimtį ir bendrą ilgį. Chalatas paprastai yra rekomenduojamas didesnio dydžio nei yprastai nešiojamų drabužių. Ši laisvalaikio apranga neturi būti aptempta – rūbas nevaržys judesių, su juo laisviau jausitės drėgnoje aplinkoje (vonioje, baseine ar SPA centre), o esant reikalui galėsite greitai ir patogiai persirengti.

Atkreipiame dėmesį

Atkreipiame dėmesį, kad produktų ir jų paveikslėliuose esančios spalvos gali šiek tiek skirtis dėl apšvietimo, monitoriaus nustatymų bei kitų parametrų. Būkite tikri, kad jei rūbas visapusiškai neatitiks jūsų norų – galėsite jį grąžinti ar pakeisti kitu analogišku.