• Minimali užsakymo (krepšelio) vertė tik 15 EUR

Kokybiška tekstilė Jūsų namams

Prekių grąžinimas ir garantija

Esame užtikrinti dėl savo parduodamų produktų kokybės todėl galime garantuoti, kad ja būsite patenkinti ir jūs. Tačiau jei visgi dėl tam tikrų priežasčių ar klaidų tektų prekę grąžinti – prašome susipažinti su 4Home prekių grąžinimo ir garantijos sąlygomis.
Nekokybiškas ar netinkamas mūsų parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti vadovaujantis ūkio ministro 2001m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis”.
Taip nutinka retai, tačiau jei jums buvo parduota netinkamos kokybės prekė pagal savo garantijos pažadą mes įsipareigojame:

  • – Pakeisti ją į tinkamos kokybės prekę
  • – Atitinkamai sumažinti jos kainą
  • – Arba grąžinti jūsų sumokėtus pinigus

Prekių grąžinimui reikalinga ne vėliau kaip per 14 dienų (po prekių pristatymo) atsiųsti grąžinimo paraišką el.paštu info@4homesourcing.eu su nurodyta pirkėjo pavarde, adresu, užsakymo numeriu bei savo kontaktiniais duomenimis. Būtinai nurodykite ir prekės defektus ar trūkumus dėl kurių norite ją grąžinti. Gavę šiuos duomenis, mes su jumis susisieksime bei suderinsime kaip galėtumėte grąžinti prekes.
Atkreipkite dėmesį, kad:

  • – Grąžinamos prekės turi būti nepanaudotos, supakuotos originalioje pakuotėje.
  • – Siuntimo išlaidos prekių grąžinimo atveju nėra kompensuojamos

Geros kokybės prekių grąžinimas

Geros kokybės prekių grąžinimas galimas tik Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka.

Kokybiškos prekės grąžinamos ta pačia tvarka. Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. Ji turi būti nepanaudota, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.

Dėl smuklesnės informacijos apie prekių grąžinimą ar keitimą prašome teirautis nurodytais kontaktiniais telefonais ar parašyti užklausą el. paštu.